Miejsce | Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Choroby nowotworowe - profilaktyka, diagnostyka i leczenie” Miejsce - Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Choroby nowotworowe - profilaktyka, diagnostyka i leczenie” Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Choroby nowotworowe – profilaktyka, diagnostyka i leczenie” Miejsce - Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Choroby nowotworowe - profilaktyka, diagnostyka i leczenie”

Z uwagi na obecną sytuacje dokładny adres Konferencji zostanie podany bliżej terminu wydarzenia.

Każdy z Uczestników będzie mieć możliwość tradycyjnego, stacjonarnego udziału w Konferencji, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego w ramach sesji, w której będzie prezentował swoją pracę.

Udział zdalny:
Uczestnicy zdalni otrzymają drogą mailową link do platformy internetowej najpóźniej w dniu wydarzenia. Wszystkie sesje będą streamowane na żywo. Do tego celu wykorzystamy platformę, która pozwoli na kontakt pomiędzy Uczestnikami zgromadzonymi w sali a obecnymi zdalnie. Platforma będzie transmitować na żywo wydarzenie z sali konferencyjnej lub prezentacje głoszone zdalnie, umożliwiając dwukierunkowy kontakt. Informacje o platformie w zakładce Wystąpienia.

Facebook